spa

zdrowiej dzięki wodzie!

PORADNIA

Doskonałość wody Grandera zawarta jest w każdej kropli

Oryginalna woda do picia Grandera®

Oryginalna woda do picia Grandera®  ożywiona technologią Grandera® jest czystą, wysokiej jakości wodą pozbawioną zanieczyszczenia bakteriologicznego. Wysoka jakość wody jest tym uzasadniona, ze musi najpierw przesączyć się z wysokości 2000m, przez rozmaite doskonale gatunkowo warstwy, ulęgając po drodze w naturalny sposób pełnej filtracji i oczyszczeniu, nie będąc w żaden sposób narażona kontakt z zanieczyszczeniami środowiska.
Picie tej wody stwarza każdej żywej istocie możliwość poznania naturalnej siły wody Grandera.
Niezwykłość wody Grandera wynika z tego, ze już jako woda źródlana spełnia wszystkie wymagania czystej i wysokowartościowej wody pitnej.

Woda Grandera® jest w pełni naturalna i zachowana w naturalnym stanie.

Woda Grandera® nie zawiera żadnych konserwantów, ani stabilizatorów stosowanych powszechnie do przedłużenia trwałości wody. Technologia Grandera® gwarantuje świeżość i czystość wody przez bardzo długi czas liczony w latach!

grander


Z powodu swej szczególnej naturalności woda ta jest konsumowana w minimalnych ilościach tak, że butelka wystarcza na 2-3 tygodnie.
Zawartość: 1 litr, z oryginalnym zamknięciem.
Opakowanie
: 4 butelki w kartonie.

"Woda jest materią kosmiczną", mówi Johann Grander. Jest mistycznym elementem kosmosu i należy podejmować dalsze kroki do zrozumienia jej fenomenu.

Jeśli we właściwym kontekście postrzega się wodę - niezależnie czy jest ona w szklance, w rzece, w jeziorze lub morzu, albo w postaci solidnnego blok lodu lub gazowej chmury, to możemy zrozumieć jej fenomen w niewielkim stopniu.

Do pełnego jej zrozumienia musimy brać pod uwagę całokształt życia jaki istnieje w kosmosie. Jak ona została stworzona? Jaką rolę odgrywa w tworzeniu i zachowaniu życia?

Im bardziej i intensywniej zajmujemy się tematem wody, tym bardziej zdumiewającą i tajemniczą ją odkrywamy.

Johann Grander spędził wiele lat próbując rozwiązać tajemnice otaczającej nas wody.

W oparciu o jego obserwacje woda jest żyjącym systemem, tzn. żyje w stałym kontakcie z naturą i jej otoczeniem, a także jest zdolna do przechowywania i przekazywania informacji.

Ta wiedza stanowi podstawę rewitalizacji wody

Technologia Grandera od 15 lat obecna na całym świecie, jest jedyną metodą eliminującą całkowicie wszystkie skażenia na poziomie wibracji nieodzownie uzupełniając w ten sposób przebieg oczyszczania wody. Jest to proces biotechniczny, realizowany za pomocą specjalnej aparatury. wprowadzającej do wody pozytywne informacje w formie drgań wysokiej częstotliwości (ok. 100 000 Hz), przywracając wodzie utraconą pierwotną energię i informację, czyli doprowadzając ją do stanu, w jakim była w odległych czasach nie mając kontaktu z żadnymi zanieczyszczeniami cywilizacji przemysłowej.

Korzystanie z takiej „ożywionej" wody daje fascynujące efekty we wszystkich obszarach kontaktu człowieka z wodą.

Psuciu się wody zgodnie z poglądem Grandera, towarzyszy utrata wibracji. Za pomocą metody ożywiania wody opartej przede wszystkim na powiązaniu różnych sił magnetycznych z "pierwiastkiem" wody chce on wynieść ją na wyższy poziom drgań, aby wyrównać te braki energii i informacji.

Urządzenie potrzebne do tego, wykonane w różnych wielkościach , odpowiadających przekrojowi rury  i postawionym zadaniom, składa się z obudowy, częściowo zrobionej z magnetycznej stali chromowanej. We wnętrzu znajdują się komory napełnione informacyjną wodą Grandera o wysokiej częstotliwości. Woda wodociągowa przepływająca przez to urządzenie wpada w ruch skrętny. co umożliwia lepsze pochłanianie wibracji o wysokiej częstotliwości.

   Przekazanie drgań czy też informacji odbywa się bez udziału jakiejkolwiek energii, tytko pod wpływem rezonansu, bez żadnego mieszania ani też fizycznego kontaktu obu płynów. Cząsteczkom jałowej wody wodociągowej przekazano informację, a więc zostały ożywione.
Najmniejszy model urządzenia do ożywiania wody jest po prostu montowany na kranie wodociągowym lub zainstalowany w przyłączu wody do całego budynku, lub mieszkania. Można także używać z powodzeniem dla poprawienia swojego zdrowia prętów, węży i podstawek energetycznych.

Zastosowanie wody Grandera przyspiesza odnową biologiczną zdegradowanych zbiorników i cieków wodnych oraz likwidacje skażeń wywołanych związkami ropopochodnymi. „Ożywiona" woda wpływa pozytywnie na wegetację roślin przy wyeliminowaniu lub znacznym ograniczeniu stosowania środków chemicznych. Zapewnia utrzymanie norm sanitarnych w basenach kąpielowych i ujęciach wody pitnej przy zastosowaniu minimalnych dawek chloru.

W zastosowaniach domowych technologia Grandera zmniejsza ilość środków chemicznych stosowanych przy praniu, myciu, higienie osobistej. Istnieje tez wiele udokumentowanych przykładów zdrowotnego wpływu wody Grandera takich jak: poprawa ogólnego samopoczucia, regulacja przemiany materii, likwidacja alergii, zaniku chorób skory i paznokci, wzmocnienia odporności organizmu, itp. Są to tylko niektóre, zweryfikowane przykłady pozytywnych efektów technologii Grandera. Z roku na rok „ożywiacze" wody znajdują coraz więcej zwolenników, a wiec i coraz więcej zastosowań w nowych dziedzinach życia człowieka.

Prawdopodobnie nie ma na świecie bardziej zdrowej i bardziej doskonałej smakowo, naturalnej wody.


WARTO WIEDZIEĆ

Kiedy poziom wody w naszym ciele spadnie zaledwie o 2%, poziom odczuwalnej energii i koncentracji spada aż o 25%.
Kiedy poziom wody spadnie zaledwie o 3%, poziom naszej energii, koncentracji i dobrego samopoczucia spada aż o 75%!

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone
Możesz kopiować treści tej strony podając nasz adres www.zyciodajna.pl

Sanum Per Aquam Association a Division of Life Improvement Institute LLC - portal informacyjny w języku polskim