spa Każdy człowiek bez wyjątku może osiągnąć
zdrowie dzięki wodzie!

 

REDUKCJA
molekuły lub jony zdobywaja elektrony

Wodór jest najlepszym dawcą elektronów! Po wypiciu wody z aktywnym wodorem (zredukowanej o ujemnym potencjale redox) środowisko organizmu otrzymuje elektrony i nie utlenia się. Komórki żyją dłużej i efektywniej. Nastepuje regeneracja komórek i odnowa tych uszkadzanych przez choroby.

Powstajace zabójcze dla organizmu rodniki hydroksylowe jak też wszelkie reaktywne formy tlenu otrzymują brakujący elektron i tracą swą destrukcyjna moc, w większości tworząc wodę.

OKSYDACJA
molekuły lub jony tracą elektrony

Wolne rodniki kradną elektrony! Środowisko organizmu szybko się utlenia, komórki tracą elektrony i umierają, degeneruje się DNA, aktywizują się wszystkie procesy chorobowe!

Rodniki hydroksylowe powstajace w organizmie w wyniku metabolizmu, stresu, negatywnych emocji, strachu, itp. oraz reaktywne formy tlenu dostajace się do organizmu - również z wodą o wysoko dodatnim potencjale redox, uruchamiają natychmiast destrukcyjny łańcuch oksydacji.

 

Destrukcyjny łańcuch oksydacji środowiska wewnętrznego organizmu charakteryzujący się masowym wymieraniem komórek i degeneracja DNA nazywany stresem oksydacyjnym, zostaje zahamowany dzięki obecności wodoru dostarczonego z wodą czy też napojem antyoksydacyjnym.

Spowalniają się procesy starzenia organizmu i wspomagany jest proces jego zdrowienia w każdych bez wyjątku przypadkach chorobowych.

 

 

Ten proces to uznany już naukowo stres oksydacyjny, coraz częściej rozpoznawalny jako największe niebezpieczeństwo dla zdrowia człowieka.

Postępuje proces starzenia organizmu i potęgowane są destrukcyjne efekty stresu oksydacyjnego. Nasila sie dramatycznie destrukcja organizmu powodowana przez chorobę, uaktywniają się procesy nowotworowe.

 

Tym co uratuje ludzkość jest wodór.
dr Hidemitsu Hayashi


 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone
Możesz kopiować treści tej strony podając nasz link http://www.zyciodajna.pl